У Чуднові відбувся турнір з міні-футболу приурочений Дню молоді

Дата: 13.08.2024 09:15

11 серпня у Чуднові з нагоди Всесвітнього Дня молоді  та з метою привернути увагу до фізичного розвитку та пропаганди здорового способу життя серед молоді відбувся турнір з міні-футболу серед молоді.
Організаторами турніру є відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та Чуднівська міська асоціація футболу.

В турнірі взяли участь 4  футбольні команди з Чуднівської громад:  «ДЮСШ м. Чуднів», «Дракони» с. Тютюнники, «В/ч А1979» та «Юрка-Туз».

Змагання пройшли зі справжнім спортивним азартом та позитивними емоціями. Була запекла боротьба та цікаві протистояння.

Переможцем змагань стала футбольна команда «В/ч А1979», друге місце посіла футбольна команда «Дракони» с. Тютюнники, третє – ФК «ДЮСШ м.Чуднів», четверте – «Юрка-Туз».

Переможці і призери спортивних змагань нагороджені дипломами відділу культури, молоді і спорту Чуднівської міської ради та кубками.

Вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо їм вдалих стартів, переможних поєдинків, щирих вболівальників, життєвих та спортивних перемог!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради