З нагоди Дня молоді у Чуднові відбулися змагання з волейболу

Дата: 15.08.2024 08:35

14 серпня 2024 року на мультифункціональному спортивному майданчику КЗ "Чуднівський ліцей" відбувся турнір з волейболу приурочений до Дня молоді.

Турнір організовано відділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради.

Начальник відділу Людмила Кучмій привітала всіх учасників змагань, побажала їм позитивних емоцій та хорошої гри.

У змаганнях взяли участь 3 команди. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.

До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Переможцями турніру стала команда - «Опілля»  м.Чуднів, друге місце виборола команда - «Сербинівчани», с.Будичани, а третє місце дісталося команді – «Шабалянка» збірна с.Дубище та м.Чуднів.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції.

По завершенню турніру  кожну команду нагороджено кубком та дипломом.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім учасникам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради