ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР ДО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.08.2024 16:48

Ми оголошуємо про оновлення складу Молодіжної ради Чуднівської міської територіальної громади.

Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Чуднівської міської територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада - це платформа для реалізації громадських ідей і проектів.

Обрано дату проведення Установчих зборів в міксованому форматі (офлайн та онлайн) - 19 вересня 2024 року.

Враховуючи обставини сьогодення, про місце проведення та час додатково повідомлено учасникам зборів.

Нагадаємо, до складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.

Що для цього треба зробити:

1. Написати заяву на вступ до Молодіжної ради за зразком.

2. Заповнити біографічну довідку встановленого зразка.

3. Для представників від закладів освіти-витяг із протоколу засідання учнівського самоврядування.

Для представників громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, громадян-бланк підписів 10 молодих жителів громади, які підтримують кандидата (14-35 років).

Дедлайн- 4 вересня 2024 року.

Документи для участі в установчих зборах можна подати будь-яким зручним способом:

1) надіслати скановані копії документів на електронну пошту: chudniv_tvorchist@ukr.net

2)  принести самостійно у Відділ у культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради, адреса: вул. Героїв Майдану, 95-Б. (Відповідальна особа Перепелиця Наталія Миколаївна, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради, телефон:

+38(096) 325-90-53).