Опитування щодо потреб жителів громади для започаткування бізнесу

Дата: 06.09.2024 17:00

Шановні жителі громади!

Чуднівська міська рада проводить "Опитування щодо потреб жителів громади для започаткування бізнесу" , щоб краще зрозуміти, які умови та ресурси потрібні Вам для того, щоб відкрити власну справу. Наша мета – виявити ключові потреби, перешкоди та можливості для розвитку бізнесу на місцевому рівні.

Це опитування допоможе створити сприятливе середовище для підприємницької діяльності, підтримки нових ініціатив та розвитку кооперативів, сімейних ферм та інших видів бізнесу, які могли б стати основою місцевої економіки.

Ваші відповіді дадуть можливість розробити програми підтримки, що відповідають реальним потребам жителів Чуднівської міської територіальної громади.

📌 Пройдіть опитування за посиланням: https://forms.office.com/r/e3R544ZNqn та зробіть свій внесок у розвиток місцевого бізнесу!