Відзнакою 463 ОПБ — хрестом "ІДУ на ВИ" нагороджено Юрія Петровича Кидисюка (посмертно)

Дата: 09.09.2024 19:48

З глибоким сумом та щирою вдячністю вшановуємо пам’ять наших героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Сьогодні було вручено у Чуднівській міській раді  нагороду мамі Світлані загиблого Героя, солдата Юрія Петровича КИДИСЮКА.

За особисту мужність і самовіддані дії у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також вірність військовій присязі, Юрій Петрович КИДИСЮК нагороджений відзнакою 463 ОПБ — хрестом "ІДУ на ВИ" (посмертно).
Наш Герой загинув 24 лютого 2024 року під час бою в населеному пункті Часів Яр Донецької області, захищаючи рідну землю від окупанта.

Жодні слова не можуть полегшити горе родин, бо такі болючі втрати — це непереборний глибокий сум, який залишається в серці назавжди, об'єднавши не лише рідних та близьких, а й усю громаду в спільному відчутті втрати.

Низький уклін і безмежна вдячність кожному, хто віддав найдорожче за наше життя.

Світла пам'ять Героям!
Слава і шана захисникам України!