Дякуємо донорам крові

Дата: 19.09.2024 18:09

Донорство крові є важливою частиною системи охорони здоров’я кожної країни. Донорство крові - добровільна, але дуже почесна справа, яка допомагає рятувати десятки людських життів.

18 вересня 2024 року з 9:00 до 13:00 КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради провів виїзну форму заготівлі крові на базі КНП «Чуднівська лікарня» Чуднівської міської ради.

Жителі Чуднівської громади активно долучилися до благородної справи, яка допоможе врятувати людські життя.

Усього до здачі крові приєдналося 70 осіб та було зібрано майже 30 літрів крові.

Висловлюємо щиру подяку Красносільському, П'ятківському та Великокоровинецькому старостинським округам і всім людям, котрі долучилися до донорства.

Ваша небайдужість та бажання допомогти в цей непростий для країни час рятує життя як цивільних жителів, так і наших захисників та захисниць.