Чуднівська міська рада нагадує про необхідність сплати земельного податку

Дата: 26.09.2024 14:08

Шановні користувачі та власники земельних ділянок і земельних часток (паїв), розташованих на території Чуднівської міської територіальної громади!

Чуднівська міська рада повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Відповідно до п. 14.1.72 Податкового кодексу України (ПКУ), земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, крім пільгових категорій населення, визначених у п. 281.1 ПКУ.

У разі несплати земельного податку ви, в першу чергу, несете відповідальність перед законом.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримання закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, культури та інші важливі сфери. Наявність податкового боргу призводить до ненаповнення місцевого бюджету, унеможливлює фінансування програм соціального розвитку.

Дізнатися суму до сплати податку можна в Державній податковій інспекції (м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146), у фінансовому відділі Чуднівської міської ради (м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104) та в старостинських округах вашого населеного пункту.

Оплату можна здійснити через відділення банків, АТ «Укрпошта», мобільні додатки та термінали самообслуговування.

Банківські реквізити:

• Отримувач: ГУК у Житомирській області /Чуднівська ТГ/ 18010700
  • Код ЄДРПОУ отримувача: 37976485
  • Рахунок: UA578999980334189813000006789
  • Банк: Казначейство України (ЕАП)
  • МФО: 899998
  • Сума: ______ грн

Призначення платежу: Обов’язково вказати ПІБ та ідентифікаційний код платника.

Зберігайте квитанції про оплату!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ!