Тренінги, гранти та менторська підтримка для підприємців

Дата: 08.10.2024 18:08

Шановні підприємці! Якщо ви плануєте відкрити власну справу або шукаєте можливості для розвитку вже існуючого бізнесу, запрошуємо вас взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес», який організовує Ресурсний центр ГУРТ за програмою Міжнародної організації праці.

Дата проведення у м. Бердичів: 8-10 листопада 2024 року.

Що чекає на учасників:

• Знання з маркетингу, управління персоналом, закупівель, фінансового планування, розробки бізнес-плану.
  • Унікальна бізнес-гра, де учасники матимуть можливість приміряти на себе роль справжніх підприємців.
  • Грантовий конкурс із можливістю отримання фінансової підтримки у розмірі 3 тисячі доларів США.
  • Менторська підтримка від досвідчених бізнес-консультантів та успішних підприємців.

Реєстрація відкрита до 31 жовтня. Кількість місць обмежена, тому поспішайте зареєструватися!

Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються.

Долучайтесь, щоб отримати нові знання та можливості для свого бізнесу!

➡️ Реєстрація на тренінг.

Тренінги проводяться Ресурсним центром ГУРТ у межах проєкту «Попередження трудової експлуатації та торгівлі людьми, підтримка розвитку підприємництва та соціальних партнерів в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Уряду Бельгії та за підтримки Міністерства економіки України.