Футбольна команда Чуднівської ДЮСШ демонструє високі результати у чемпіонаті Житомирської області 2024-2025 років

Дата: 10.10.2024 11:57

Чуднівська дитячо-юнацька спортивна школа активно розпочала 2024-2025 навчальний рік, демонструючи високі результати у змаганнях. 18 вересня 2024 року стартував чемпіонат Житомирської області з футболу серед юнаків 2011-2012 р.н.

Окрім команди Чуднівської ДЮСШ у змаганнях беруть участь 18 команд, серед яких: ДЮСШ «БЛІСП – 1» м. Бердичів, «Фортуна» Андрушівка, ФК «Миропіль», ДЮСШ Баранівка та ДЮСШ Любар.

Чемпіонат проводиться у два кола. Перше коло команди зіграють восени, а друге – навесні наступного року.

Спортсмени Чуднівської ДЮСШ вдало розпочали перше коло змагань. За результатами гри з командою ФК «Миропіль» у селищі Миропіль наші футболісти здобули перемогу з рахунком 7:3. У матчі з командою ДЮСШ м. Баранівка хлопці також виявилися сильнішими, здобувши перемогу з результатом 2:0.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових досягнень і перемог на славу нашої громади та України!

Відділ культури, молоді та спорту
Чуднівської міської ради