📢 Підтримка молодих підприємців та підприємиць для розвитку бізнесу

Дата: 16.10.2024 11:01

Запрошуємо молодих підприємців взяти участь у Проєкті підтримки молодих підприємців та підприємиць (YESP)! Це чудова можливість отримати доступ до грантів та програм бізнес-підтримки, що допоможе вам зміцнити або розширити свій бізнес.

👉 Проєкт для вас, якщо ви хочете: ✔️ Оновити та описати модель свого бізнесу; ✔️ Сформувати концепції заявок для залучення грантів; ✔️ Подати мінімум 1 грантову заявку за час проєкту; ✔️ Запровадити системний підхід до залучення грантових ресурсів.

👉 Що ви отримаєте: ✔️ 15 годин менторської підтримки від досвідчених експертів(-ок); ✔️ Доступ до інформації про актуальні грантові конкурси; ✔️ Консультації щодо подання мінімум 1 заявки на грант.

Участь у проєкті безкоштовна!

❗️ Дедлайн для подачі заявок – 28 жовтня 2024 року.
📌 Деталі за посиланням: https://grant.market/opp/yesp