Всі учні початкових класів закладів освіти громади харчуватимуться безоплатно

Дата: 22.10.2024 10:20

На позачерговій 43 сесії Чуднівської міської ради прийнято рішення про безоплатне харчування початкових класів (1-4 класи) закладів загальної середньої освіти Чуднівської міської територіальної громади.

Чуднівська територіальна громада отримала субвенцію з державного бюджету у розмірі 1 191 200 гривень, що повністю покриває потребу у безоплатному харчуванні для всіх учнів 1-4 класів.

Раніше безкоштовне харчування надавалося лише учням пільгових категорій, і фінансування здійснювалося з місцевого бюджету. Державна субвенція допоможе гарантувати належний рівень харчування для усіх учнів початкових класів, а також сприятиме формуванню правильних харчових звичок з раннього віку.

Переглянути відео сесії міської ради можна за посиланням.