22 січня – День Соборності України

ШАНОВНІ ЧУДНІВЧАНИ! ДОРОГІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

У цей день ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, а саме об’єднання українських земель в єдину самостійну державу! Це свято нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ! Успіх побудови демократичної та міцної країни залежить від наших спільних зусиль, від дотримання принципів незалежності, від усвідомлення власної відповідальності за наше майбутнє. Зичу всім здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай воля та завзяття згуртовують нас для здійснення всіх планів та задумів – процвітання соборної незалежної могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її народу!

Іван Розводовський, міський голова Чуднова