Онлайн трансляції засідань

Згідно з вимогами Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", зокрема, зі змінами, внесеними Законом України від 22 лютого 2024 року № 3590-IX "Про забезпечення прозорості місцевого самоврядування", пленарні засідання Чуднівської міської ради мають транслюватися онлайн в режимі реального часу на офіційному вебсайті ради. Однак, на час дії воєнного стану онлайн-трансляції призупинено. Трансляції будуть відновлені після закінчення воєнного стану.

Засідання підлягають відеофіксації, а відеозаписи зберігаються щонайменше п'ять років. Відеозаписи оприлюднюються не пізніше наступного дня після завершення засідання та публікуються на офіційному YouTube-каналі ради. Це також стосується засідань постійних комісій ради.

Відеоматеріали пленарних засідань доступні на офіційному YouTube-каналі ради відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Докладніше ознайомитися з нормативними документами можна за посиланнями:

Переглянути відеозаписи на офіційному каналі Фото без опису